Autor Wątek: Adnotacje na kartach przyjęcia sprzętu do serwisu.  (Przeczytany 726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marek216

 • serwis elektroniki
 • Administrator
 • Full Member
 • *****
 • Wiadomości: 239
 • Reputacja: 0
  • Serwis elektroniki
Adnotacje na kartach przyjęcia sprzętu do serwisu.
« dnia: 24 Październik 2014, 10:56 »
 • Publikuj
 • Wiele serwisów wpisuje na kartach informację że sprzęt po np. 3 miesiącach nieodbierania przepada na rzecz serwisu/jest utylizowany. Taki zapis jest niezgodny z prawem - o czym pisałem w innym wątku.

  Poniżej prezentuję wzór z mojej karty - można kopiować powiela udostępnić, najlepiej w postaci linka do tego tematu.

  -------------------------------------------------
  Czynności serwisowe mogą spowodować utratę danych ( np. związane z dyskami, pamięciami, nośnikami danych ) oraz wymagać rozkręcenia urządzenia - klient oddając sprzęt do takiej naprawy wyraża na nie zgodę. W przypadku napraw BGA oraz po ingerencji cieczy może on ulec całkowitemu uszkodzeniu. reballing jest wykonywany na życzenie klienta - serwis zaleca wymianę układów.  Zobowiązuję się odebrać sprzęt do 14 dni po informacji o zakończeniu naprawy. Serwis pobiera opłatę magazynową 50 zł za każdy miesiąc po powiadomieniu. Termin naprawy może się wydłużyć w przypadku trudności w zamówieniu części. Orientacyjny czas naprawy 15 dni roboczych. Oświadczam, że oprogramowanie na urządzeniu jest legalne.  Uszkodzone podzespoły elektroniczne po wymianie nie są oddawane klientowi tylko zgodnie z ustawą  z 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. nr 180, poz. 1495) oraz jej poprawkami są utylizowane na koszt serwisu. Sprzęt będzie wydany po zwrocie potwierdzenia oraz uregulowaniu wszystkich należności. Zgadzam się na powyższe warunki.

  --------------------------------------------------------------------

  Zachęcam do pochwalenia się tym co Wy macie na kartach wypisane - może uda się wypracować "wzór idealny".
  Serwis elektroniki: nawigacje, tablety, laptopy, gsm, foto, Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj
  Części i narzędzia Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj
  Urządzenia FeniksTech : Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten link. Zarejestruj się lub Zaloguj